Нива Modify

 
 

Нива Modify
Я проїхав там, де раніше йти боявся....

Поставив (не сам, але гроші платив сам, так що можна й так сказати) я накінець на совю Ниву:

  • амортизатори х 8, 4х - масляні, 4х - газові
  • пружини х4 - нові
  • маховик х1 - новий
  • хрестовини х4 - нові
  • міст задній х1 - підсилений обварюванням, підвішений на "А" подібний ричаг, зміцені повздовжні ричаги, добавлений стабілізатор
  • колеса (гуму) х4 - Couper Renegade М/Т
  • диски х4 - нові R/S R 15" 8 inch, виліт 15
  • гайки х20 - нові :-)


Першим болотним випробуванням став шматок дороги (можна сказати, що то природнє і логічне продовження фермерських угідь, а не дорога) що веде з грунтової догоги за селом Раківець біля Львова, до джерела. Колія накатана там виключно квадроциклами, з характерними глибокими ровами, виритими ними ж. Перша+понижайка+блок=колеса навіть ніде не прокрутилися, машина пройшла немов на гусеницях. Дану діяльку я подолав двічі.

Наступним випробуванням став підйом вгору по пересічній місцевості - там правда проїжджають і інші авто, але я проїхав так, що там так не проїжджав жоден автомобіль (правило - за дурною головою нема ногам покою).

Наступний відрізок був складінший - розкатана квадроциклами грунтова дорога (перепади між колією становили в деяких місцях до 70 см.), по боках якої глибокі рови наповнені водою, потім слідувала поляна покрита травою. Проїхавши це все, не скажу що без проблем взагалі, але не засів ніде - хоча заднім мостом болото просто сунув. Аналогічно я вертався.

Далі 5 км по трасі, 3 км по просілковій дорозі - ось Глинна Наварія.

Перший брід - 30 см. - без проблем
Другий брід - яма довжиною 3 м. шириною 2 м. глибиною 50-60 см. - влетів і машина різко змінила швидкість майже до нуля (я так гадаю що то через великі колеса з розвинутими грунтозачепами, які просто врізались в воду). Виїхав нгормально, правда машина десь 3 хв. троїла. Вода була навіть на крищі повітряного фільтру, тому не дивно.

На мийці мити авто відмивилися - казав що він потім не хоче відмивати саму мийка та вигрібати траву з каналізації.


Создан 27 мар 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником